2 Nisan 2012 Pazartesi

Frank SCHATZING - SÜRÜ


SÜRÜ  


Kitaptan ;
Peru sahilinde bir balıkçı kaybolur. Norveçli petrol arama uzmanları deniz tabanında yüzlerce kilometrekarelik alanın garip organizmalar tarafından işgal edildiğini keşfeder. Bu sırada İngiliz Kolombiyası sahili boyunca balinalar korkutucu bir değişim geçirir. Olayların birbirleriyle hiçbir alakası yok gibi görünmektedir. Ama tesadüflere inanmayan iki bilim adamı, bu durumun kaynağını araştırırken en korkunç kâbuslarıyla yüz yüze gelecektir.

"Sürü'yü okurken dünya yıkılsa fark etmeyeceksiniz." D/e Welt

"Satış rekorları kıran bir kitap... Tatil güneşi ne kadar sıcak olursa olsun tüyleriniz ürperecek... İyi eğlenceler. " Evening Standard

"Bu 800 nefes kesici sayfadan sonra denizlere çok farklı bir gözle bakacaksınızMacera seviyorum diyorsanız mutlaka okumalısınız ..
Arkadaşım Seda  önermişti, araya  başka kitaplar girdi ama unutmadım ve okudum ve çok beğendim .Bir çok teknik terim var deniz ile ilgili ama sıkılmadım.Bu kitap elimde step yaptım dediğimde bana inanmayanlar da oldu ;) Ama olabiliyor , denedim biliyorum çünki kitabı elimden bırakamadım iyi de kas yaptım :)))

10 yorum:

 1. Tam benlik bu kitap.Okuyacağım.Tanıtım için teşekkürler...

  YanıtlaSil
 2. İyi bir kitap, alıp okumam lazım. Çok teşekkürler..

  YanıtlaSil
 3. Tam istediğim gibi bir kitap.Çok Teşekkürler...

  YanıtlaSil
 4. iyi okumalar dilerim arkadaşlar :)
  beğenmenize sebvindim.
  maviumut sendeyim :)

  YanıtlaSil
 5. :)))) bana da göreymiş. iyi okuyosun bayağ.

  YanıtlaSil
 6. Benim de kindle'ımda bekliyor epeydir. Kas yapmadan okuma fırsatım da varken başlamak istiyorum ben de bir an önce ama sorun hep aynı, hep aynı: Çok kitap, az zaman...

  YanıtlaSil
 7. uzun zamandan beri bu kitabı arıyorum..bunu bana satabilmeniz mümkün müdür?

  YanıtlaSil